Czy wiesz, że zablokowane czakry
mogą być przyczyną Twoich problemów...
...ze zdrowiem, finansami i relacjami?

Witaj,

Skoro znalazłeś się na tej stronie to znaczy, że jesteś zainteresowany odblokowaniem swoich czakr. Bez względu na to czy masz już obszerną wiedzę na ten temat i stosowałeś różne zaawansowane techniki, czy też jesteś nowicjuszem….

….za chwilę dowiesz się w jaki sposób poświęcając zaledwie 20 minut dziennie możesz odblokować i zbalansować wszystkie swoje czakry…ale pozwól, że najpierw się przedstawię….

"

Nazywam się Hubert Pierzchało, jestem psychologiem transpersonalnym, certyfikowanym life coachem oraz to co jest najważniejsze w przypadku informacji zawartych na tej stronie - dyplomowanym nauczycielem medytacji. Swój trening, doświadczenia oraz uprawnienia związane z medytacja i pracą z CZAKRAMI zdobyłem w ośrodku OSHO™ w Indiach.


Hubert Pierzchało Nauczyciel medytacji Osho®


Przez ostatnie kilka lat poprowadziłem w całej Europie kilkaset grupowych medytacji. Mając możliwość regularnej pracy z tą samą grupą osób, odkryłem coś bardzo istotnego, coś co kompletnie zmieniło moje podejście do pracy nad odblokowywaniem czakr

Zauważyłem że po 45- 60 minutach sesji otwierania i oczyszczania czakr mogłem zaobserwować dużą zmianę w energii uczestników sesji. Niestety u wielu z nich po kilku dniach od sesji energia wracała do punktu wyjścia.

Praca i postęp wykonany w trakcie medytacji nie utrzymywał się zbyt długo na wypracowanym poziomie. Zastanawiałem się dlaczego tak jest i z czego to wynika. Chciałem jak najszybciej zidentyfikować problem.

Badania zajęły mi wiele miesięcy. Przełomem było odkrycie, że zanim problem nie zostanie rozwiązany na poziomie mentalnym tych osób i nie zmieni się ich myślenie to blokady ENERGETYCZNE CZAKR za każdym razem będą powracały.

Długo zastanawiałem się nad odpowiednią techniką i testowałem wiele z nich: Medytacje, Wizualizacje, Relaksacje, Hipnozę.... zanim znalazłem skuteczne rozwiązanie. Nie dawało mi spokoju uczucie, że rozwiązanie jest blisko i muszę coś z tym zrobić.

Przełom nastąpił gdy użyłem Technologii Subliminalnej™

Okazało się że za prawidłowe funkcjonowanie ENERGETYCZNE każdej CZAKRY odpowiadają konkretne podświadome przekonania.

I tak np jeżeli ktoś miał podświadome blokady związane z intymnością i seksualnością to bez względu na to ile medytacji czakr nie robił i tak nie mógł usunąć blokad swojej DRUGIEJ CZAKRY. Jeśli ktoś miał podświadomy negatywny stosunek do pieniędzy lub bogactwa to zablokowana była jego PIERWSZA CZAKRA.

Swoje odkrycia i wnioski mógłbym podsumować krótko:

Dopóki nie zmienisz swojego myślenia i podświadomych przekonań to nieważne ile medytacji zrobisz, ile czakr aktywujesz czy oczyścisz. Nieważne jak bardzo podniesiesz swoją energię czy wibrację….i tak z czasem wrócisz do swojego normalnego poziomu.

A prawdziwym wyznacznikiem twojego normalnego poziomu jest to jak na co dzień myślisz, funkcjonujesz i jakie masz podświadome przekonania.

…zastanawiasz się dlaczego tak się dzieje?

Dlatego, że jesteś ścisłym połączeniem sfery mentalnej, emocjonalnej, fizycznej i energetycznej.

Jakakolwiek zmiana w jednej sferze wpływa na pozostałe.

Np jeśli masz w głowie negatywną myśl, to wpływa ona negatywnie na Twoje emocje , czujesz rozbicie lub spadek energii, a twoje ciało jest najprawdopodobniej spięte.

Z drugiej strony pozytywna myśl, wywołuje pozytywne emocje, rozluźnia ciało i wprowadza harmonię energetyczną.

…moje doświadczenie z setek przeprowadzonych grupowych medytacji oraz indywidualnych sesji coachingowych pokazuję że SFERA MENTALNA odgrywa kluczowa, jeśli nie najważniejszą rolę……

….moje obserwacje nie powinny nikogo dziwić. Przecież jesteśmy społeczeństwem w którym

...intelekt, myślenie i umysł są najważniejsze!!!!

...osobiście nie spotkałem w swoim życiu osoby która byłaby pełna negatywnych przekonań i myśli, a jednocześnie odczuwała pozytywne emocje, miała rozluźnione ciało, a jej energia była harmonijna i zbalansowana…

…wniosek nasuwa się sam…..jeśli chcesz odblokować swoje czakry…to musisz się najpierw pozbyć
BLOKAD MENTALNYCH..

Dlatego właśnie wykorzystując całą swoją wiedzę i doświadczenie, przeprowadzając wiele badań, prób i testów....stworzyłem unikalną metodę....

Przedstawiam
Subliminalny Aktywator Czakr™

Subliminalny Aktywator Czakr™ to...

...profesjonalny zestaw 28 nagrań AUDIO mp3, które dzięki użytej w nich Technologii Subliminalnej pomogą Ci usunąć MENTALNE BLOKADY w Twojej podświadomości…..ale to co najważniejsze i unikalne:

Oczyszczenie Twoich negatywnych przekonań na poziomie mentalnym sprawi, że Twoje czakry będą mogły zacząć funkcjonować prawidłowo na poziomie energetycznym.

Dla każdej z siedmiu czakr został stworzony oddzielny ALBUM, który skupia się na przypisanych dla danej czakry aspektach życia i związanych z nim najczęściej pojawiających się BLOKADACH w podświadomości.

Sięgając po wybrany ALBUM możesz usunąć mentalne blokady interesującego cię aspektu życia (np finanse, związki i relacje, emocje, komunikacja) i jednocześnie przywrócić prawidłową energetyczną pracę odpowiedzialnej za ten aspekt życia czakry.

Aby usunąć mentalne blokady danej czakrę każdy album zawiera odpowiednio dobrane pozytywne afirmacje. Te pozytywne sugestie dla podświadomości są zarejestrowane na nagraniu metodą Subliminalną na prawie niesłyszalnym paśmie 14800 Hz. Korzystając z nagrań Aktywatora Czakr nie usłyszysz więc głosu lektora a jedynie przyjemny, relaksujący podkład muzyczny.

Jak pokazały badania po zastosowaniu nagrań Subliminalnych™ (podprogowych) blokady energetyczne czakr stopniowo ustępowały a energia zaczynała płynąć harmonijnie. Co najważniejsze zmiany na poziomie podświadomości u stosujących je osób były dużo głębsze i trwalsze niż te uzyskane innymi metodami.

W zależności od swoich potrzeb możesz nabyć pełny zestaw 7 albumów Aktywatora Czakr™ , lub tylko album interesującej Cię pojedynczej czakry.

Sprawdź poniżej jakie korzyści przyniesie Ci odblokowanie i aktywowanie poszczególnych czakr:

Pełny zestaw Aktywatora Czakr™ obejmuje 7 różnych ALBUMÓW:

Aktywator Czakry Podstawy

Aktywator Czakry Sakralnej

Aktywator Czakry Splotu Słonecznego

Aktywator Czakry Serca

Aktywator Czakry Gardła

Aktywator Czakry Trzeciego Oka

Aktywator Czakry Korony

czyli wszystko czego potrzebujesz aby
odblokować i aktywować każdą ze swoich CZAKR...

ALBUM #1: Aktywuj Swoją Czakrę Podstawy

Jak czakra podstawy wpływa na Twoją karierę i stosunek do pieniędzy?

Jeśli Twoja Czakra Podstawy jest mocna, najprawdopodobniej jesteś zadowolony ze swojej kariery zawodowej, czujesz bezpieczeństwo materialne i jesteś doceniany za rezultaty jakie osiągasz. Masz naturalną zdolność do oszczędzania oraz inwestowania. Zazwyczaj masz więcej niż potrzebujesz i stać Cię na spełnianie swoich marzeń.

Jeśli Twoja Czakra Podstawy jest zablokowana, najprawdopodobniej jesteś niezadowolony ze swojej obecnej pracy, zarabiasz niewiele- niezależnie od tego jak ciężko pracujesz, przez to wciąż martwisz się o jutro i często jesteś zadłużony. Wydawanie pieniędzy jest dla Ciebie ciężkim doświadczeniem, ponieważ nie wierzysz w to, że potrafisz racjonalnie zarządzać swoimi finansami.

Kiedy powinies pracować nad zbalansowaniem pierwszej czakry?

Po czym możesz poznać że Twoja pierwsza czakra pracuje prawidłowo?

Jakie efekty uzyskasz balansując swoją pierwszą czakrę?

Kiedy możesz spodziewać się pozytywnych efektów?

Co powinieneś zrobić aby zwiększyć i utrwalić efekt korzystania z nagrania “Aktywuj swoją pierwszą czakrę”?

ALBUM #2: Aktywuj Swoją Czakrę Sakralną

Jak czakra Sakralna (druga czakra) wpływa na Twoją seksualność, zmysłowość i samoakceptację?

Gdy Twoja Czakra Sakralna jest mocna, to postrzegasz seks jako pozytywną i istotną część swojego życia. Odczuwasz wiele przyjemności z seksu ze swoim partnerem. Odczuwasz ogromna przyjemność ze zbliżeń, nawet jeśli jesteś z tym samym partnerem od dłuższego czasu . Przyciągasz do Siebie odpowiednich partnerów- czujesz się przy nich swobodnie, radośnie i rozwijasz się jako osoba.

Jeśli Twoja Czakra Sakralna jest słaba lub zablokowana, seks może kojarzyć Ci się z czymś złym. Rzadko znajdujesz czas na seks, a jeśli już Ci się to uda, Twoje stosunki seksualne nie satysfakcjonują Cię. Nie uważasz, że jesteś seksowny i trudno Ci uwierzyć, że ktokolwiek inny mógłby tak o Tobie myśleć. Zazwyczaj wybierasz nieodpowiednich partnerów i wciąż zastanawiasz się czy wreszcie odnajdziesz Swoją "drugą połówkę".

Kiedy powinieneś pracować nad zbalansowaniem drugiej czakry?

Po czym możesz poznać że Twoja Druga czakra pracuje prawidłowo?

Jakie efekty uzyskasz balansując swoją Drugą czakrę?

Co powinieneś zrobić aby zwiększyć i utrwalić efekt korzystania z nagrania “Aktywuj swoją drugą czakrę”?

ALBUM #3: Aktywuj Swoją Czakrę Splotu Słonecznego

Jak czakra Splotu Słonecznego (Trzecia Czakra) wpływa na Twoje poczucie własnej wartości i pewności siebie?

Gdy Twoja Czakra Splotu Słonecznego jest mocna i działa prawidłowo to czujesz się podziwiany,masz wysokie poczucie własnej wartości i pewności siebie. Nie boisz się dzielić Swoją opinią i potrafisz wpływać pozytywnie na innych. Podziwiana jest Twoja charyzmatyczna osobowość i postrzegany jesteś jako osoba, pewna swoich możliwości i potencjału.

Jeśli Twoja Czakra Splotu Słonecznego jest słaba lub zablokowana oznacza to, że zmagasz się w życiu z nieustannym poczuciem niedowartościowania i brakiem pewności siebie. Często masz problemy z podejmowaniem ważnych decyzji. Nieraz czujesz się bezradnie, gdy musisz się zmierzyć z nową sytuacją lub oczekiwaniami innych osób. Może być to też przyczyną fizycznych dolegliwości związanych z bólami brzucha i ogólnym osłabieniem.

Kiedy powinieneś pracować nad zbalansowaniem Trzeciej czakry?

Po czym możesz poznać że Twoja Trzecia czakra pracuje prawidłowo?

Jakie efekty uzyskasz balansując swoją Trzecią czakrę?

Co powinieneś zrobić aby zwiększyć i utrwalić efekt korzystania z nagrania “Aktywuj swoją Trzecią czakrę”?

ALBUM #4: Aktywuj Swoją Czakrę Serca

Jak czakra Serca (czwarta czakra) wpływa na Twoje życie uczuciowe, doświadczanie miłości i relacje z innymi?

Jeśli Twoja Czakra Serca jest aktywna i mocna oznacza to, że utrzymujesz pozytywne relacje zarówno ze swoimi najbliższymi jak i z przyjaciółmi i znajomymi. Twoi przyjaciele uważają Cię za osobę, na której zawsze można polegać. Czujesz nieustającą wdzięczność za to, jak wspaniałe jest Twoje życie oraz empatię w stosunku do wszystkich, którzy Cię otaczają.

Jeśli Twoja Czakra Serca jest zamknięta lub słaba, najprawdopodobniej obciążasz Swoje relacje z innymi sporą dozą nieufności, złości lub strachu, że stracisz Swoją niezależność, jeśli pozwolisz Sobie za bardzo polegać na innych. Masz problemy z dochowaniem zobowiązań i często doświadczasz nieporozumień z tymi, na których bardzo Ci zależy.

Kiedy powinieneś pracować nad zbalansowaniem Czwartej czakry?

Po czym możesz poznać że Twoja Czwarta czakra pracuje prawidłowo?

Jakie efekty uzyskasz balansując swoją czwartą czakrę?

Co powinieneś zrobić aby zwiększyć i utrwalić efekt korzystania z nagrania “Aktywuj swoją Czwartą czakrę”?

ALBUM #5: Aktywuj Swoją Czakrę Gardła

Jak czakra Gardła (piąta czakra) wpływa na Twoją ekspresję i komunikację?

Gdy Twoja Czakra Gardła jest rozwinięta i mocna oznacza to, że łatwo przychodzi Ci dzielenie się z innymi swoimi przemyśleniami, uczuciami i pomysłami. Jesteś podziwiany za swoją zdolność do komunikacji oraz bezwzględną szczerość- nawet jeśli to co mówisz stawia odbiorcę w niekomfortowej sytuacji. Twoja kariera i życie osobiste kwitną dzięki Twoim naturalnym zdolnościom.

Jeśli Twoja Czakra Gardła jest nieaktywna lub słaba, najprawdopodobniej często czujesz się tak, jakby nikogo nie obchodziło co myślisz lub, że wszyscy uważają, że nie masz nigdy nic wartościowego do przekazania. Przez innych jesteś uważany za osobę cichą i zdystansowaną. Często dusisz w sobie swoje prawdziwe zdanie na dany temat i udajesz, że zgadasz się z opinią innych. Bardzo możliwe też, że cierpisz z powodu częstych chorób gardła.

Kiedy powinieneś pracować nad zbalansowaniem piątej czakry?

Po czym możesz poznać że Twoja piąta czakra pracuje prawidłowo?

Jakie efekty uzyskasz balansując swoją piątą czakrę?

Co powinieneś zrobić aby zwiększyć i utrwalić efekt korzystania z nagrania “Aktywuj swoją Piątą czakrę”?

ALBUM #6: Aktywuj Swoją Czakrę Trzeciego Oka

Jak czakra Trzeciego Oka (Szósta czakra) wpływa na kształtowanie Twojej osobowość i intuicji?

Jeśli Twoja Czakra Trzeciego Oka jest aktywna, oznacza to, że masz naturalną zdolność do podejmowania dobrych, intuicyjnych decyzji na temat swojej kariery oraz spraw osobistych. Odczuwasz głęboki sens i jasność we wszystkim co robisz. Masz wizję na to dokąd zmierza Twoje życie, a ludzie wokół Ciebie zawsze chętnie słuchają Twoich rad i uwag.

Jeśli Twoja Czakra Trzeciego Oka jest słaba lub zamknięta oznacza to, że często czujesz się zagubiony i bezradny- szczególnie gdy musisz podjąć natychmiastową decyzję lub dokonać szybkiej oceny sytuacji. Często jesteś niezdecydowany i niepewny swego. Przeraża Cię myśl o nieznanym i niewytłumaczalnym, a Twoja rola na ziemi i we wszechświecie jest dla Ciebie niejasna. Być może często też cierpisz z powodu bólów głowy

Kiedy powinieneś pracować nad zbalansowaniem szóstej czakry?

Po czym możesz poznać że Twoja szósta czakra pracuje prawidłowo?

Jakie efekty uzyskasz balansując swoją szóstą czakrę?

Co powinieneś zrobić aby zwiększyć i utrwalić efekt korzystania z nagrania “Aktywuj swoją szóstą czakrę”?

ALBUM #7: Aktywuj Swoją Czakrę Korony

Jak czakra Korony (Siódma czakra) wpływa na Twoją duchowość, wyższe doznania i pozytywną energię?

Gdy Twoja Czakra Korony jest silna oznacza to, że czujesz jedność z wszechświatem i często odczuwasz obecność boskiej lub spirytualnej energii w Swoim życiu. Każdego dnia czujesz jakby jakaś pozytywna siła czuwała nad Tobą. Czujesz się wdzięczny za bezgraniczną miłość i szacunek, które okazujesz sobie i otaczającym Cię ludziom. Emanujesz pozytywną energią.

Jeśli twoja Czakra Korony jest nieaktywna lub słaba, rzadko odczuwasz jedność z wszechświatem, tym co boskie i niewytłumaczalne. Często czujesz się samotny. Wydaje Ci się, że nie zasługujesz na wsparcie od mocy najwyższych i być może nawet jesteś zły na to, że wszechświat całkowicie o Tobie zapomniał. Możliwe, że cierpisz z powodu częstych bólów głowy i migren.

Kiedy powinieneś pracować nad zbalansowaniem siódmej czakry?

Po czym możesz poznać że Twoja siódma czakra pracuje prawidłowo?

Jakie efekty uzyskasz balansując swoją siódmą czakrę?

Co powinieneś zrobić aby zwiększyć i utrwalić efekt korzystania z nagrania “Aktywuj swoją siódmą czakrę”?

Album każdej CZAKRY zawiera.....

R

Wersja #1 Nagranie Relaksacyjne ALFA -odgłosy morza

To specjalna ścieżka dźwiękowa Audio mp3, która już po kilkunastu minutach wprowadzi cię w stan ALFA. Jak stwierdzili naukowcy – jest to stan umysłu idealny do kasowania starych, negatywnych przekonań. Dodatkowy efekt relaksacyjny tego nagrania znacznie zredukuje poziom twojego stresu.

24

Wersja #2 Nagranie CICHE 24h

To specjalne nagranie Audio mp3, z którego możesz korzystać cały dzień wykonując jednocześnie inne czynności. NIE zawiera ono podkładu muzycznego TYLKO same Afirmacje Subliminalne™ Ta wersja jest bardzo popularna wśród użytkowników, mających trudności z wygospodarowaniem wolnego czasu.

i

Instrukcję użytkownika

Dzięki dokładnej instrukcji dowiesz się jak korzystać z nagrań aby uzyskać maksymalne efekty. Znajdziesz w niej również szczegółowy opis technologii Subliminalnej™ i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

P

Profesjonalną pomoc i obsługę

Jednym z kluczowych elementów każdego profesjonalnego produktu jest profesjonalna pomoc i obsługa klienta. Specjalnie dla użytkowników naszych produktów stworzyliśmy portal z Bazą Wiedzy gdzie regularnie dodajemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Na większość zgłoszeń odpowiadamy w ciągu 24 godz.

OTRZYMASZ DWA BONUSY:

Korzystając z PREMIEROWEJ oferty każdy album otrzymasz w wersji PREMIUM, z dwoma dodatkowymi podkładami muzycznymi:

MT

Wersja #3: Nagranie MEDYTACJA Misy Tybetańskie

To specjalna ścieżka dźwiękowa Audio mp3, która już po kilkunastu minutach wprowadzi cię w stan ALFA. Jak stwierdzili naukowcy – jest to stan umysłu idealny do kasowania starych, negatywnych przekonań. Dodatkowy efekt relaksacyjny tego nagrania znacznie zredukuje poziom twojego stresu.

R

Wersja #4: Nagranie RELAKSACJA ALFA z odgłosami LASU

Jeśli korzystałeś wcześniej z nagrań relaksujących z odgłosami morza to być może potrzebujesz odmiany i nagranie relaksacyjne z odgłosami LASU będzie przez ciebie mile widziane.

...a więc TERAZ już dokładnie wiesz co otrzymasz w zestawie Aktywatora Czakr™ i jak możesz użyć każdego z 7 ALBUMÓW aby wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu......

....pozostała TYLKO kwestia CENY...

Wartość 7 albumów CZAKR to 7 X 97 czyli 679 PLN.

i tyle właśnie zapłacisz kupując każdy z albumów oddzielnie....


Jednak wiem, że najlepszy EFEKT uzyskasz oczyszczając i aktywując nie tylko kilka wybranych CZAKR....ale wszystkie SIEDEM CZAKR i dlatego właśnie postanowiłem zrobić specjalną OFERTĘ i specjalną CENĘ, ale tylko dla osób zdecydowanych na pracę nad sobą i energią swoich CZAKR.... 

00
Dni
00
Godz
00
Minut
00
Sekund

...kupując pełny zestaw zawierający 7 albumów
(czyli wszystko czego potrzebujesz aby odblokować każdą z 7 czakr)

...zapłacisz tylko
470 PLN zamiast 679 PLN (oszczędzasz 209 PLN )

Pamiętaj również, że Aktywator CZAKR™ , jak wszystkie inne nasze produkty możesz przetestować absolutnie BEZ RYZYKA

Kupuj bezpiecznie z naszą 90 dniowa gwarancją satysfakcji

Otrzymujesz od nas 90 dniową, bezwarunkową gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że masz 90 dni na przetestowanie Aktywatora Czakr™ Jeśli w ciągu tych 90 dni, w którymś momencie dojdziesz do wniosku, że nie jesteś usatysfakcjonowany, napisz do nas a my zwrócimy Ci wszystkie pieniądze bez jakichkolwiek pytań.

Aktywator CZAKR™

WERSJA PREMIUM DLA KOBIET

W zestawie otrzymujesz:

 • Aktywator Czakry Podstawy
 • Aktywator Czakry Sakralnej
 • Aktywator Czakry Splotu Słonecznego
 • Aktywator Czakry Serca
 • Aktywator Czakry Gardła
 • Aktywator Czakry Trzeciego Oka
 • Check Circle
   Aktywator Czakry Korony
 • Check Circle
  BONUS: Nagranie BALANSUJĄCE 7 CZAKR
 • Check Circle
  Instrukcję Uzytkownika
 • Check Circle
  W SUMIE 32 nagrania AUDIO mp3
 • Check Circle
  90 dniową Gwarancję Satysfakcji

tylko 470 zł

Aktywator CZAKR™

WERSJA PREMIUM DLA MĘŻCZYZN

W zestawie otrzymujesz:

 • Aktywator Czakry Podstawy
 • Aktywator Czakry Sakralnej
 • Aktywator Czakry Splotu Słonecznego
 • Aktywator Czakry Serca
 • Aktywator Czakry Gardła
 • Aktywator Czakry Trzeciego Oka
 • Check Circle
   Aktywator Czakry Korony
 • Check Circle
  BONUS: Nagranie BALANSUJĄCE 7 CZAKR
 • Check Circle
  Instrukcję Uzytkownika
 • Check Circle
  W SUMIE 32 nagrania AUDIO mp3
 • Check Circle
  90 dniową Gwarancję Satysfakcji

tylko 470 zł

UWAGA W ciągu kilku minut po zaksięgowaniu Twojej płatności otrzymasz od nas AUTOMATYCZNĄ wiadomość email z dostępem do swojego zakupionego Aktywatora Czakr™

Jeśli nie znajdziesz AUTOMATYCZNEJ wiadomości na głównej skrzynce to sprawdź proszę dodatkowo foldery spam i junk na swojej poczcie czy tam nie wylądowała AUTOMATYCZNA wiadomość. Dotyczy to szczególnie klientów z adresami email onet.pl, interia.pl
W razie potrzeby skontaktuj się z nami KLIKAJĄC TUTAJ.

Copyright 2018 - Skuteczne Afirmacje™ - All Rights Reserved

Insert Content Template or Symbol
>